Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 19.00 od Pn do Pt
9.00 - 14.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Jesteś tutaj:

Amortyzator KYB - Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) (1982.12 - 1990.11) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM

Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM

Amortyzator KYB 343239
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: 343239

Jednostka: szt.

Dostępny

Producent:

KYB


Seria: : Excel-G
KYB
Cena: 109,00 PLN z VAT / szt.
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Amortyzator KYB do Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) (1982.12 - 1990.11) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM


Informacje:
  • Rodzaj resorowania:  dla pojazdów z zawieszeniem na resorach piórowych

Dodatkowe informacje:
  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  dwururka
  • Sposób mocowania amortyzatora:  górne oko
  • Sposób mocowania amortyzatora:  dolne oko
  • Rodzaj amortyzatorów:  gazowy


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
AUDI J4853139925
BOGE 46-A29-0
BOGE 27-E91-0
CHRYSLER 999698
CHRYSLER 5363450
CHRYSLER 5350755
CHRYSLER 5354897
CHRYSLER 5363451
CHRYSLER 5355685
CHRYSLER 5363452
CHRYSLER 5363629
CHRYSLER 5356433
CHRYSLER 5353217
CHRYSLER 5363751
CHRYSLER 5361746
ISUZU 94223164
ISUZU 5516300182
MITSUBISHI LP694
MITSUBISHI MB242116
MITSUBISHI LP707
MITSUBISHI MB242117
MITSUBISHI 8942232931
MITSUBISHI MB242118
MITSUBISHI MB110057
MITSUBISHI MB242282
MITSUBISHI MB242815
MITSUBISHI 91095939
MITSUBISHI MB110517
MITSUBISHI MB242816
MITSUBISHI MB338597
MITSUBISHI 4853127060
MITSUBISHI MB24118
MITSUBISHI MB349076
MITSUBISHI 91099014
MITSUBISHI MB242115
MITSUBISHI 436260
OPEL 2281313
OPEL 72117661
TOYOTA 4851029276
TOYOTA 4853139336
TOYOTA 4853160090
TOYOTA 4853123040
TOYOTA 4853169065
VW J4853139925
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Amortyzator KYB 343239

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Dlaczego warto u Nas kupić?

Najlepsze amortyzatory w AutoAmortyzatory.pl!

AmortyzatoryGłównym zadaniem amortyzatorów jest amortyzacja drgań koła wynikających z jazdy po nierównej nawierzchni. Pozwala to na sprawne pokonywanie nierówności, redukcję drgań a także gwarantuje prawidłową przyczepność. Amortyzatory pozwalają na ...

Czytaj więcej o Amortyzatory

Zawieszenie Kayaba

Firma KYB, zwana również Kayaba założona została w 1919 roku przez inżyniera Shiro Kayabę. W pierwszych latach swojej działalności zajmowała się produkcją elementów hydraulicznych podwozia na potrzeby lotnictwa. Wraz z rozwojem rynku motoryzacyjnego w Japonii zmieniła profil swojej działalności, stając się czołowym producentem amortyzatorów samochodowych. Części produkowane przez KYB wykorzystywane są na pierwszy montaż oraz dostarczane na ...

Czytaj więcej o KYB

Części zawieszenia do Mitsubishi

Mitsubishi Motors, japońskie przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją samochodów osobowych, sportowych i terenowych. Marka od lat słynie przede wszystkim z produkcji niezawodnych samochodów z napędem na 4 koła i typu SUV.

Niezawodność tyczy się nie tylko modeli terenowych. Dla przykładu warto podać legendarne Mitsubishi Lancer, samochód osobowy, który niegdyś był szczytem marzeń niejednego miłośnika motoryzacji. Solidna budowa i długa żywotność części ...

Czytaj więcej o Mitsubishi

Popularne modele samochodów

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.