Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Amortyzator MEYLE 16-26 613 0006 - oś przednia

Amortyzator MEYLE 16266130006
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Numer katalogowy: 16-266130006

Jednostka: szt.

Dostępny

Producent:

MEYLE


MEYLE
Cena: 180,00 PLN z VAT / szt.
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Amortyzator MEYLE


Dodatkowe informacje:
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  dwururka
  • Typ amortyzatora:  rozpórka zawieszenia
  • Rodzaj amortyzatorów:  olejowy
  • Lokalizacja w aucie:  Oś przednia

Numery użytkowe:
  • MSA0138


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
ACDelco AF35692
BOGE 32-E93-0
FLENNOR FDH3092-FLR
MANDO S9460301
NISSAN 54302-00QAF
NISSAN 54302-00QAD
NISSAN 54302-00QAC
NISSAN 54302-00Q0E
NISSAN 54302-00QAE
NISSAN 54302-00Q0D
RENAULT 7700311596
RENAULT 8200675687
RENAULT 7700314022
RENAULT 7700314021
RENAULT 7700311597
RENAULT 8200675686
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Amortyzator MEYLE 16266130006

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Dlaczego warto u Nas kupić?

Najlepsze amortyzatory w AutoAmortyzatory.pl!

AmortyzatoryGłównym zadaniem amortyzatorów jest amortyzacja drgań koła wynikających z jazdy po nierównej nawierzchni. Pozwala to na sprawne pokonywanie nierówności, redukcję drgań a także gwarantuje prawidłową przyczepność. Amortyzatory pozwalają na ...

Czytaj więcej o Amortyzatory

Kupuj części zawieszenia Meyle w naszym sklepie

Wulf Gaertner Autoparts to właściciel marki MEYLE, producenta i dystrybutora samochodowych części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych, a także pojazdów użytkowych. Części firmy MEYLE charakteryzuje wysoka jakość i szeroka gama dostępnych produktów.

Od założenia firmy w 1958 roku wiele się wydarzyło. Początkowo była to niewielka firma, prowadzona przez dwie osoby, która prowadziła eksport i handel oryginalnymi częściami zamiennymi. ...

Czytaj więcej o MEYLE
Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.