Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Artykuły

Amortyzatory Gabriel

autorstwa , w kategorii Amortyzatory

Historia firmy Gabriel na dobre rozpoczęła się w 1907 roku, kiedy to opracowano oryginalny amortyzator przeznaczony do samochodu osobowego. Wraz z rozwojem przemysłu motoryzacyjnego, rozwija się firma Gabriel, stale ulepszając swoje produkty. Dzisiaj, Gabriel to jeden z wiodących producentów amortyzatorów do aut.

Amortyzatory GabrielAmortyzatory GabrielGabriel to amerykańska firma, w ofercie której znajdują się amortyzatory do samochodów amerykańskich, europejskich i azjatyckich. Produkty Gabriel obecne są zarówno na aftermarkecie (niezależnym rynku części zamiennych), jak i dostarczane są producentom samochodów na tzw. pierwszy montaż.

Amortyzatory Gabriel to produkty o niezwykle wysokiej jakości, których parametry są idealnie przystosowane do konkretnego modelu samochodu. Większa trwałość i wydajność pracy amortyzatora bierze się z idealnej specyfikacji, wyboru odpowiednich materiałów a także systemu kontroli jakości, który czuwa, aby z fabryki Gabriela wychodziły jedynie produkty najwyższej próby.

W przeciwieństwie do niektórych producentów z branży, Gabriel produkuje jedynie amortyzatory i w mniejszym stopniu części układu zawieszenia. Pozwala to, po pierwsze, na skoncentrowanie wszystkich środków finansowych i zasobów ludzkich nad pracami rozwojowymi odnośnie tychże części, a po drugie – na poszerzenie oferty, obejmującej różne linie i serie amortyzatorów.

W ofercie firmy Gabriel znajdują się m.in. następujące serie amortyzatorów:

Amortyzatory Gabriel ReadyMount – dostępne w kompletach, jako całe kolumny amortyzatora (ze sprężynami, mocowaniami itp.). Dzięki temu cały zestaw jest idealnie do siebie dopasowany, aby zapewnić najwyższą jakość i wydajność. Za jednym razem wymieniane są wszystkie części, co gwarantuje trwałość nieosiągalną dla konkurencyjnych produktów. Montaż tych kolumn jest także o wiele prostszy i szybszy dla mechanika.

Amortyzatory Gabriel MaxControl – amortyzatory przeznaczone do SUV-ów lub ciężarówek, zapewniające najlepszy komfort w swojej klasie. Jeśli szukasz produktu gwarantującego wygodę, amortyzatory MaxControl jest najlepszym wyborem. Zostały wyróżnione w prestiżowym konkursie North American Product Differentiation Excellence of the Year Award, ze względu na ich ponadprzeciętną jakość, trwałość, kontrolę i wygodę.

Amortyzatory Gabriel Ultra - precyzyjnie zaprojektowane amortyzatory, wykorzystujące technologię G-Force. Posiadają niezwykle wytrzymałe, szczelne uszczelnienia tłoczyska amortyzatora, zapewniające poprawną pracę tłoka i cylindra roboczego. Gabriel Ultra daje maksimum komfortu i wydajności.

Amortyzatory Gabriel Guardian – zapewniają wysoką jakość, komfort i stabilną pracę w każdych warunkach pracy. Wykorzystują specjalny, 9-stopniowy układ zaworów, projektowany specjalnie dla danego modelu samochodu. Tak jak wszystkie produkty z oferty Gabriela, amortyzatory te wyposażone są w chromowane tłoczyska, czego efektem jest doskonała ochrona przed korozją i trwałość.

Gabriel do chwili obecnej jest wiodącym producentem amortyzatorów gazowych i hydraulicznych o jakości wyposażenia oryginalnego (OEM). Prócz amortyzatorów, w ofercie Gabriel znaleźć można znakomite poduszki amortyzatorów i zestawy ochronne.

Amortyzatory Gabriel to części, które warto montować w swoim samochodzie. Większość kierowców postrzega amortyzatory wyłącznie w kategoriach komfortu i wygody, tymczasem są to części o fundamentalnym znaczeniu w dziedzinie bezpieczeństwa. Amortyzatory Gabriel są w stanie wytrzymać przebiegi rzędu 80-100 000 km w najtrudniejszych warunkach eksploatacyjnych.

Amortyzator z każdym kilometrem wykonuje ok. 2500 ruchów. To element odpowiadający za przyleganie kół do nawierzchni. Warto więc zadbać o najwyższą jakość tych podzespołów i wybrać sprawdzonego producenta.

Podziel się:
    
    

Dlaczego warto u Nas kupić?

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.