Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Artykuły

Ranking producentów sprężyn zawieszenia

autorstwa , w kategorii Sprężyny zawieszenia

Sprężyny zawieszenia Lesjofors

 

Szwedzka firma istnieje od 1675. Produkcja sprężyn zawieszenia rozpoczęła się co prawda 200 lat później, ale od tego czasu koncern uchodzi za jednego z najlepszych dostawców sprężyn zawieszenia samochodowego na świecie. Aktualnie firma Lesjöfors jest jednym z największych wytwórców wielu rodzajów sprężyn na potrzeby przemysłu samochodowego. Pośród szerokiego asortymentu sprężyn zawieszenia Lesjofors znajdziemy m.in. sprężyny gazowe, sprężyny obniżające dla aut sportowych oraz wiele innych. Markę cechuje wysoka jakość i umiarkowane ceny.

 

Sprężyny zawieszenia Monroe

 

Koncern Monroe uznawany za jednego z najbardziej rozpoznawalnych na całym świecie. Amerykańska marka produkuje doskonałej jakości sprężyny zawieszenia samochodowego, które znalazły zastosowanie w wyposażeniu fabrycznym wielu prestiżowych marek samochodowych. Firma motoryzacyjna Monroe szczyci się zaawansowanymi procesami kontroli jakości, dzięki którym sprężyny zawieszenia Monroe wyróżniają się wysoką wytrzymałością.

 

Sprężyny zawieszenia Bilstein

 

Bilstein to niezwykle doświadczony producent podzespołów układu zawieszenia w tym doskonałej jakości sprężyn zawieszenia samochodowego. Sprężyny zawieszenia Bilstein montuje się na tzw. pierwszy montaż do samochodów wielu niemieckich koncernów motoryzacyjnych, co najlepiej oddaje wysoki poziom jakości oferowany przez Bilstein. Niemieckiej marce zaufały już takie koncerny jak Audi, BMW i Porsche. Najszerszy wybór zamiennych sprężyn zawieszenia dotyczy przede wszystkim aut produkcji niemieckiej.

 

Sprężyny zawieszenia Kayaba

 

Kayaba to od kilkunastu lat czołowy producent sprężyn zawieszenia samochodowego na świecie. Renomę tej marki najlepiej odda zaufanie największych koncernów motoryzacyjnych, gdyż co czwarty samochód, który opuszcza fabrykę wyposażony jest właśnie w sprężyny zawieszenia Kayaba. Sprężyny marki Kayaba znajdziemy na wyposażeniu fabrycznym m.in. w Fordach, Nissanach, Mitsubishi czy Toyotach. Sprężyny zawieszenia Kayaba cechuje przede wszystkim bardzo dobry stosunek ceny do jakości.

 

Sprężyny zawieszenia Sachs

 

Sachs to kolejny przedstawiciel niemieckiej myśli motoryzacyjnej. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w wielu dziedzinach, ale przede wszystkim w produkcji elementów układu zawieszenia i przeniesienia napędu. Sprężyny zawieszenia samochodowego Sachs trafiają do nowych samochodów, głównie produkcji niemieckiej. Klienci cenią markę za wykonanie, trwałość i stosunkowo niewysoką cenę oferowanych sprężyn zawieszenia.

 

Zakup sprężyn zawieszenia samochodowego spod znaku powyższych, renomowanych marek daje niemalże gwarancję, że dany zamiennik odpowiednio dobrze sprawdzi się na wymagających polskich drogach. Ponadto nie zapominajmy, że od sprężyn zawieszenia zależy nie tylko komfort, ale także bezpieczeństwo podczas jazdy samochodem. Dlatego choćby z tego powodu warto wybrać znane i cenione marki i nie oszczędzać.

Podziel się:
    
    

Dlaczego warto u Nas kupić?

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.