Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Filmy video

Na tej podstronie możesz znaleźć liczne materiały wideo pochodzące od producentów amortyzatorów, których części można znaleźć w ofercie naszego sklepu. Dzięki nagraniom dowiesz się jakich materiałów używa się do produkcji części zawieszenia, a także odkryjesz najnowsze technologie wykorzystywane przy tworzeniu części samochodowych dla Twojego auta. Publikujemy tu również reklamy oraz materiały promocyjne czołowych producentów części zawieszenia.

 

Kayaba

 

  • Film prezentujący firmę Kayaba - jednego z największych producentów amortyzatorów na świecie. Na filmie ujrzeć możemy proces produkcji i dystrybucji amortyzatorów, a także ich szerokie zastosowanie w motoryzacji.

 

Sachs

 

  • Klip pokazujący jak należy wymieniać amortyzatory Sachs - prócz wskazówek montażowych znajdziemy tutaj informacje o produktach i zalety posiadania sprawnych amortyzatorów w samochodzie. Jeśli nie wiesz, kiedy należy wymieniać sprężyny lub amortyzatory w aucie, sprawdź ten filmik.

 

Monroe

 

  • Klip, na którym można zobaczyć sposób produkcji amortyzatorów Monroe. Film jest pełen dynamicznych ujęć z fabryki amerykańskiego producenta, co pozwala na dokładne prześledzenie tego skomplikowanego procesu.

 

Bilstein

 

  • Jeśli zastanawialiście się Państwo, jak wygląda proces produkcji amortyzatorów Bilstein ten film będzie znakomitą propozycją. Klip został nagrany w zakładzie produkcyjnym firmy Bilstein w Hamilton w Stanach Zjednoczonych.

 

TRW

 

  • TRW jest wiodącym producentem części samochodowych. W ofercie firmy znajdują się znakomite amortyzatory, cenione przez Klientów na całym świecie. Jeśli chcecie Państwo bliżej poznać firmę TRW, zapraszamy do obejrzenia tego krótkiego filmiku.

 

Gabriel

 

  • Krótka prezentacja amortyzatorów firmy Gabriel. Te przystępne cenowo części zamienne oferują użytkownikowi znakomitą jakość i niezwykłą wygodę eksploatacji.

 

 

Delphi

 

  • Firma Delphi to doskonale znany na całym świecie producent renomowanych części samochodowych. Obok zamieszczamy jeden z materiałów promocyjnych Delphi dostępny na kanale przedsiębiorstwa w serwisie YouTube.

 

Dlaczego warto u Nas kupić?

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.