Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Osłony i odboje amortyzatorów


Dlaczego warto u Nas kupić?

Komentarze

Opinie w kategorii: Osłony i odboje amortyzatorów


Taniej nigdzie nie znalazłem :)

Wojtek 

Przy okazji większego zamówieni, zamówiłem odboje - śmieszna, mała cena :) jakość jest ok !

Wojtek 

bardzo dobra osłona amortyzatora do nissana polecam

paweł 

Bardzo fajny komplecik osłon i odbojów. Polecam.

Surikatka 

Polecane

Nasza cena: 281zł Więcej

Nasza cena: 257zł Więcej

Najlepsze osłony i odboje w AutoAmortyzatory.pl!

Osłony i odboje amortyzatoraOsłony i odboje to integralne części każdego amortyzatora, pełniące ważną rolę w samochodzie – zwłaszcza w trudnych warunkach eksploatacyjnych. Ich główną funkcją jest wydłużenie okresu eksploatacyjnego amortyzatorów, ich ochrona przed zanieczyszczeniami, usterkami czy wodą.

Odboje amortyzatorów służą do zabezpieczania amortyzatora i pozostałych części zawieszenia przed obciążeniami, wynikającymi np. z uderzenia koła, pokonującego nierówność na drodze. Jeśli zamontujemy amortyzatory bez odbojów, w pierwszym momencie możemy w ogóle nie wyczuć różnicy, do momentu kiedy wjedziemy np. w dużą dziurę. W takich przypadkach uderzenie jest tak silne, że jest w stanie doszczętnie zniszczyć amortyzator bądź też mocowanie amortyzatora.

Zadaniem odbojów amortyzatora jest łagodzenie tego typu uderzeń. Dobrze dobrany i wysokiej jakości produkt chroni amortyzatory, wahacze i całe zawieszenie. Jeśli więc wymieniamy amortyzatory, warto zakupić do nich nowy komplet osłon i odbojów – zużyte, mocno wyeksploatowane odboje kruszą się i tracą swoje pierwotne właściwości do tłumienia uderzeń.

Osłony amortyzatora także są częściami służącymi do wydłużania trwałości amortyzatorów. Bez sprawnych osłon narażamy amortyzatory na postępującą korozję, zanieczyszczenia czy też awarie mechaniczne. Ich koszt nie jest wysoki, dlatego warto je na bieżąco wymieniać. Ze względu na cenę i praktyczność, osłony i odboje amortyzatora często są sprzedawane w kompletach.

W ofercie AutoAmortyzatory.pl znajdują się znakomite osłony i odboje amortyzatorów wiodących producentów. Niezależnie od modelu samochodu, do którego są przeznaczone, nasze produkty zapewniają jakość i długą eksploatację. Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi kategoriami.

NAJPOPULARNIEJSI PRODUCENCI:

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.