Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 19.00 od Pn do Pt
9.00 - 14.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Jesteś tutaj:

Amortyzator KYB - Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) (1982.12 - 1990.11) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM

Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM

Amortyzator KYB (343239) - Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) (1982.12 - 1990.11) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM
Kliknij w zdjęcie, aby powiększyć  

Amortyzator

Numer katalogowy: 343239

Jednostka: szt.

Dostępny

Producent:

KYB


Seria: : Excel-G
KYB
Cena: 116,00 PLN z VAT / szt.
 Dodaj do koszyka

Dane techniczne: Amortyzator KYB do Mitsubishi PAJERO I Canvas Top (L04_G) (1982.12 - 1990.11) 2.5 TD (L044G, L049G) 84KM


Informacje:
  • Rodzaj resorowania:  dla pojazdów z zawieszeniem na resorach piórowych

Dodatkowe informacje:
  • Lokalizacja w aucie:  Oś tylna
  • System tłumienia drgań zawieszenia:  dwururka
  • Sposób mocowania amortyzatora:  górne oko
  • Sposób mocowania amortyzatora:  dolne oko
  • Rodzaj amortyzatorów:  gazowy


Informacje o gwarancji:
Brak informacji gwarancyjnych.

Numery oryginalne producentów aut:
Producent Numer OEM
AUDI J4853139925
CHRYSLER 5361746
CHRYSLER 5350755
CHRYSLER 5353217
CHRYSLER 5354897
CHRYSLER 5355685
CHRYSLER 5356433
CHRYSLER 5363450
CHRYSLER 5363451
CHRYSLER 5363452
CHRYSLER 5363629
CHRYSLER 5363751
CHRYSLER 999698
ISUZU 5516300182
ISUZU 94223164
MITSUBISHI 436260
MITSUBISHI 4853127060
MITSUBISHI 8942232931
MITSUBISHI 91095939
MITSUBISHI 91099014
MITSUBISHI LP694
MITSUBISHI LP707
MITSUBISHI MB110057
MITSUBISHI MB110517
MITSUBISHI MB24118
MITSUBISHI MB242115
MITSUBISHI MB242116
MITSUBISHI MB242117
MITSUBISHI MB242118
MITSUBISHI MB242282
MITSUBISHI MB242815
MITSUBISHI MB242816
MITSUBISHI MB338597
MITSUBISHI MB349076
OPEL 2281313
OPEL 72117661
TOYOTA 4851029276
TOYOTA 4853123040
TOYOTA 4853139336
TOYOTA 4853160090
TOYOTA 4853169065
VW J4853139925
Sprężyny zawieszenia
Trwa ładowanie zawartości. Proszę czekać.

Opinie: Amortyzator KYB 343239

Brak ocen

Zaloguj się żeby dodać komentarz. LOGOWANIE

Dlaczego warto u Nas kupić?

Dane auta

  • Marka: Mitsubishi
  • Model: PAJERO I Canvas Top (L04_G)
  • Produkowany od: 1986.05
  • Produkowany do: 1989.10
  • Moc KW: 62
  • Moc PS: 84
  • Poj. oficjalna (cm³): 2454
  • Poj. rzeczywista (cm³): 2477
  • Pojemność w litrach: 2.5
  • Cylindrów: 4
  • Zaworów: 2
  • Silnik: olej napędowy
  • Wtrysk: Silnik z zamkniętą komorą spalania
  • Napęd: Napęd na 4 koła
  • System hamulców: hydrauliczny
  • Rodzaj paliwa: olej napędowy
  • Nadwozie: samochód terenowy otwarty
Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.