Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 19.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Artykuły

1  2  3  4  5  Następna  
Skracanie sprężyn zawieszenia

Skracanie sprężyn zawieszenia - jak i dlaczego?

01-03-2017 Autor: Maciej Górecki
Tuning zawieszenia stał się ostatnimi czasy niezwykle popularny. Z reguły sprawia, że samochód prezentuje się bardziej rasowo i pewniej się prowadzi. Niestety na polskich drogach modyfikacje układu zawieszenia to nie zawsze dobry pomysł. Czy skracanie sprężyn zawieszenia należy do tej grupy?
Czytaj więcej
Zamarzające amortyzatory

Zamarzające amortyzatory - jak sobie z tym poradzić?

17-01-2017 Autor: Maciej Górecki
Zimowe awarie układu zawieszenia to nic nowego. Bardzo często dochodzi w aucie m.in. do takich problemów jak zamarzanie amortyzatorów. Czym może być to spowodowane? Czy zamarznięte amortyzatory to groźna awaria i co najważniejsze, jak się jej pozbyć?
Czytaj więcej
Sportowe amortyzatory

Co dają sportowe amortyzatory?

19-12-2016 Autor: Maciej Górecki
Każdy fan czterech kółek przynajmniej raz eksperymentował ze swoim samochodem. Jednym z najczęstszych jest modyfikacja układu zawieszenia przez wymianę amortyzatorów standardowych na sportowe. Dlaczego kierowcy decydują się na sportowe amortyzatory? Co w rzeczywistości one zmieniają?
Czytaj więcej
Zawieszenie pneumatyczne - wady i zalety

Zawieszenie pneumatyczne - wady i zalety

21-11-2016 Autor: Maciej Górecki
Pneumatyczne zawieszenie wielu kierowców kojarzy przede wszystkich z autami dostawczymi i ciężarowymi. Tak, trudno się z tym nie zgodzić, ale nie zapominajmy, że zawieszenie tego typu powszechnie stosuje się także w samochodach osobowych, i to już od ponad 30 lat. Jakie wady i zalety posiada pneumatyczny układ zawieszenia? Sprawdźmy...
Czytaj więcej
Obniżenie zawieszenia samochodu - zalety i wady

Obniżenie zawieszenia samochodu - zalety i wady

25-10-2016 Autor: Maciej Górecki
Nie da się zaprzeczyć, że obniżenie zawieszenia sprawia, że auto natychmiast nabiera bardziej rasowego, sportowego wyglądu i pewniej się prowadzi. Niestety, ale na polskich drogach nie do końca się to jednak sprawdza, a niskie podwozie zamiast cieszyć, będzie przyprawiać kierowcy wielu kłopotów.
Czytaj więcej
Stukanie w zawieszeniu - możliwe przyczyna

Stukanie w zawieszeniu - możliwe przyczyny

27-09-2016 Autor: Maciej Górecki
Każdy rozsądny kierowca potwierdzi, że niezależnie od sezonu, zawsze dobrze jest kontrolować stan samochodu i jego poszczególnych elementów. Szczególną uwagę należy zwrócić m.in. na układ zawieszenia, ponieważ to właśnie on jest najbardziej narażony na uszkodzenia ze względu na stan polskich dróg.
Czytaj więcej
Dobre amortyzatory to spokój na lata

Dobre amortyzatory to spokój na lata

26-08-2016 Autor: Maciej Górecki
Każdy kierowca samochodu powinien wiedzieć do czego służy amortyzator i dlaczego jego rola w funkcjonowaniu całego auta jest aż tak istotna. Czym charakteryzuje się dobry amortyzator i jakie przebiegi wytrzymuje? Postanowiliśmy to sprawdzić.
Czytaj więcej
Łożysko amortyzatora

Łożysko amortyzatora - wymiana

13-07-2016 Autor: Maciej Górecki
Zawieszenie samochodu to bardzo istotny układ, który składa się z wielu współpracujących ze sobą elementów składowych. Do jednych z najważniejszych należy amortyzator, który odpowiada za skuteczne tłumienie drgań podczas jazdy.
Czytaj więcej
Kompletna wymiana amortyzatorów

Kompletna wymiana amortyzatorów

06-06-2016 Autor: Maciej Górecki
Każdy amortyzator, niezależnie od producenta i jakości, stopniowo traci swoje pierwotne cechy wraz z postępującym przebiegiem auta. Nikogo nie powinno więc zdziwić, że potrzeba okresowej wymiany amortyzatorów to nieodzowny aspekt eksploatacji pojazdu. Jak należy zrobić to poprawnie?
Czytaj więcej
Niepozorne części zawieszenia

Niepozorne części zawieszenia

23-05-2016 Autor: Maciej Górecki
Ukryte, znajdujące się w głębi nadkola, podzespoły zawieszenia to dosyć problematyczna kwestia dotycząca samochodu. Awarię trudno wychwycić podczas regularnej, wzrokowej diagnozy stanu pojazdu, a o większości usterek kierowca dowiaduje się, z reguły, podczas corocznego przeglądu technicznego pojazdu.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  Następna  

Dlaczego warto u Nas kupić?

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.