Jak kupić? Kontakt Koszyk 0 Produktów 0,00 PLN     Zarejestruj się
 

22 814 67 62
8.00 - 20.00 od Pn do Pt
9.00 - 17.00 w So

  Kliknij i wyślij
zapytanie

Kup część
wybierz Swój samochód
1
Marka

2
Model

3
Typ

Szukaj
Jesteś tutaj:

Artykuły

1  2  3  4  5  Następna  
Ranking producentów sprężyn zawieszenia

Ranking producentów sprężyn zawieszenia

26-09-2017 Autor: Maciej Górecki
Sprężyny zawieszenia samochodowego to podzespoły resorujące zawieszenie, które wpływają zarówno na komfort jazdy, jak i bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu. Wybierając części zamienne do samochodu warto zawsze kierować się ku czołowym producentom sprężyn zawieszenia, by mieć gwarancję odpowiedniej funkcjonalności i trwałości części oraz oszczędzić sobie na przyszłość problemów i zbyt częstych napraw.
Czytaj więcej
Amortyzatory o skróconym skoku

Amortyzatory o skróconym skoku - dowiedz się o nich więcej

16-08-2017 Autor: Maciej Górecki
Nawet niewielkie obniżenie prześwitu układu zawieszenia to niezwykle efektowny sposób na zmianę charakterystyki zawieszenia auta. Krótkie, sportowe sprężyny zawieszenia samochodu to jednocześnie bardzo dobry sposób na poprawę cech jezdnych pojazdu. Modyfikacje te trzeba jednak dobrze przemyśleć, a wraz ze skróceniem sprężyn zaleca się wymianę amortyzatorów na egzemplarze z skróconym skokiem.
Czytaj więcej
Wylany amortyzator

Wylany amortyzator – co zrobić?

04-07-2017 Autor: Maciej Górecki
Nie trzeba chyba żadnego kierowcy przekonywać, że odpowiedni stan amortyzatorów w samochodzie ma wyjątkowo istotne znaczenie dla bezpieczeństwa jazdy samochodem. Czy wylany amortyzator znacznie pogarsza komfort i bezpieczeństwo? Co zrobić, by pozbyć się tego problemu?
Czytaj więcej
Gdy auto wpada w turbulencje - poznaj możliwe przyczyny

Gdy auto wpada w turbulencje - poznaj możliwe przyczyny

24-05-2017 Autor: Maciej Górecki
Turbulencje podczas jazdy to nie tylko przypadłość aut starszych, ale i tych całkiem nowych. Zdarza się bowiem, że jeszcze w okresie gwarancyjnym pojawia się taki problem. Przyczyn wibracji jest wiele a szuka się ich najczęściej w układzie napędowym. Auto wpada w turbulencje jednak także z innych przyczyn – m.in. niesprawnego zawieszenia.
Czytaj więcej
Zawieszenie wielowahaczowe - koszty napraw

Zawieszenie wielowahaczowe - koszty napraw

31-03-2017 Autor: Maciej Górecki
Samochodowy układ zawieszenia wielowahaczowego nadal postrzegany jest jako jeden z lepszych i nowocześniejszych. Niestety, nie zawsze jest to najlepsza opcja zawieszenia. Zwłaszcza jeżeli weźmiemy pod uwagę koszty naprawy układu wielowahaczowego.
Czytaj więcej
Skracanie sprężyn zawieszenia

Skracanie sprężyn zawieszenia - jak i dlaczego?

01-03-2017 Autor: Maciej Górecki
Tuning zawieszenia stał się ostatnimi czasy niezwykle popularny. Z reguły sprawia, że samochód prezentuje się bardziej rasowo i pewniej się prowadzi. Niestety na polskich drogach modyfikacje układu zawieszenia to nie zawsze dobry pomysł. Czy skracanie sprężyn zawieszenia należy do tej grupy?
Czytaj więcej
Zamarzające amortyzatory

Zamarzające amortyzatory - jak sobie z tym poradzić?

17-01-2017 Autor: Maciej Górecki
Zimowe awarie układu zawieszenia to nic nowego. Bardzo często dochodzi w aucie m.in. do takich problemów jak zamarzanie amortyzatorów. Czym może być to spowodowane? Czy zamarznięte amortyzatory to groźna awaria i co najważniejsze, jak się jej pozbyć?
Czytaj więcej
Sportowe amortyzatory

Co dają sportowe amortyzatory?

19-12-2016 Autor: Maciej Górecki
Każdy fan czterech kółek przynajmniej raz eksperymentował ze swoim samochodem. Jednym z najczęstszych jest modyfikacja układu zawieszenia przez wymianę amortyzatorów standardowych na sportowe. Dlaczego kierowcy decydują się na sportowe amortyzatory? Co w rzeczywistości one zmieniają?
Czytaj więcej
Zawieszenie pneumatyczne - wady i zalety

Zawieszenie pneumatyczne - wady i zalety

21-11-2016 Autor: Maciej Górecki
Pneumatyczne zawieszenie wielu kierowców kojarzy przede wszystkich z autami dostawczymi i ciężarowymi. Tak, trudno się z tym nie zgodzić, ale nie zapominajmy, że zawieszenie tego typu powszechnie stosuje się także w samochodach osobowych, i to już od ponad 30 lat. Jakie wady i zalety posiada pneumatyczny układ zawieszenia? Sprawdźmy...
Czytaj więcej
Obniżenie zawieszenia samochodu - zalety i wady

Obniżenie zawieszenia samochodu - zalety i wady

25-10-2016 Autor: Maciej Górecki
Nie da się zaprzeczyć, że obniżenie zawieszenia sprawia, że auto natychmiast nabiera bardziej rasowego, sportowego wyglądu i pewniej się prowadzi. Niestety, ale na polskich drogach nie do końca się to jednak sprawdza, a niskie podwozie zamiast cieszyć, będzie przyprawiać kierowcy wielu kłopotów.
Czytaj więcej
1  2  3  4  5  Następna  

Dlaczego warto u Nas kupić?

Obsługujemy
płatności
platnosci
Sklep internetowy z amortyzatorami do samochodów AutoAmortyzatory.pl
Zadzwoń do nas i zadaj pytanie naszym ekspertom od amortyzatorów i elementów zawieszenia. Nasi eksperci są dostępni codziennie pod numerem infolinii 22 814 67 62
Oryginalne amortyzatory samochodowe oraz sprężyny zawieszenia w najlepszych cenach w Polsce znajdziecie tylko w sklepie AutoAmortyzatory.pl.